• بخشهای خبری
  • اخبار پر بازدید
  • تازه ترین خبرها
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 142
   کد: 168989
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
   به همت دفتر مطالعات اجتماعی فرهنگی برگزار شد

   تشکیل کارگروه رابطین بین الملل معاونت های سازمان اجتماعی فرهنگی

   به گزارش دفتر مطالعات اجتماعی فرهنگی اولین جلسه رابطین حوزه بین الملل از حوزه ها و معاونت های مختلف سازمان اجتماعی در تاریخ 17 بهمن ماه 97 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان اجتماعی و فرهنگی برگزار شد.
   تشکیل کارگروه رابطین بین الملل معاونت های سازمان اجتماعی فرهنگی

   به گزارش دفتر مطالعات اجتماعی فرهنگی اولین جلسه رابطین حوزه بین الملل از حوزه ها و معاونت های مختلف سازمان اجتماعی در تاریخ 17 بهمن ماه 97 در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان اجتماعی و فرهنگی برگزار شد. در این جلسه مدیر دفتر مطالعات اجتماعی ضمن تشریح اهداف، وظایف و ماموریت‌های کارگروه، مهمترین دغدغه و وظایف کارگروه را در چهار عنوان اصلی مطرح کردند. امینی با بیان اینکه شناسایی و فعال‌سازی همکاران هر معاونت در حوزه بین الملل شناسایی و پیشنهاد همکاری‌های بین المللی در حوزه‌های مربوط با معاونت مربوط از اصلی ترین ماموریت های کارگروه است، افزود: شناسایی ظرفیت ها و فعالیت های قابل تعامل در سطح بین المللی و پیشنهاد آن جهت ارائه به حوزه بین الملل شهرداری، همچنین پیشنهاد انجام فعالیت های مشترک، تعاملات بین المللی، عضویت و ایجاد دبیرخانه های بین المللی از جمله اقداماتی است که می بایست کارگروه رابطین بین الملل پیگیری کند.
   در ادامه جلسه هر یک از اعضای کارگروه به عنوان نماینده معاونت مربوطه ضمن بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص وظایف کارگروه پیشنهاداتی را ارائه نمودند و میان اعضاء تبادل نظر صورت گرفت. از مهمترین نکات اشاره شده توسط اعضایی کارگروه می توان به جایگاه رابطین بین الملل در هر معاونت، ضمانت اجرائی فعالیت ها، جلوگیری از موازی کاری با سایر حوزه های فعال در امور بین الملل، شناسایی نقاط قوت و ضعف در هر حوزه و ارائه برنامه استراتژیک همچنین طرح پژوهش و تبیین سند چشم انداز در حوزه بین الملل برای هر معاونت و جلوگیری از اصراف و برنامه های بدون پشتوانه علمی و اجتماعی اشاره کرد.


   تعداد بازدید: 142
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر

 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,007,200
  تعداد بازدید امروز : 159
  تعداد بازدید دیروز : 521
  آخرین به روزرسانی : 1399/07/21 13:21
 • پیوند های مرتبط
  سامانه ارزیابی فرهنگی و اجتماعی - سافا
  معاونت برنامه ریزی و توسعه
  سازمان جهانی ارزیابی تاثیر
  سازمان ارزیابی تاثیر اجتماعی فرهنگی تهران
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: دفتر مطالعات فرهنگی و اجتماعی پروژه ها و سیاست های شهری 
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد