• بخشهای خبری
  • اخبار پر بازدید
  • تازه ترین خبرها
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 413
   کد: 152036
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

   دومین نشست مراکز رشد دانشگاه فردوسی با سازمان اجتماعی فرهنگی

   به گزارش واحد رسانه گروه برنامه ریزی و توسعه سازمان اجتماعی و فرهنگی، دومین جلسه مسئولین سازمان اجتماعی و فرهنگی و مرکز نوآوری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با مراکز رشد و دانش بنیان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.
   جلسه با مراکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد

   به گزارش واحد رسانه گروه برنامه ریزی و توسعه سازمان اجتماعی و فرهنگی، دومین جلسه مسئولین سازمان اجتماعی و فرهنگی و مرکز نوآوری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با مراکز رشد و دانش بنیان دانشگاه فردوسی مشهد با محوریت موضوعات اجتماعی و فرهنگی، در روز یکشنبه مورخ 30 اردیبهشت ماه 1397 در محل سالن جلسات سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.
   در این جلسه موسوی، رئیس مراکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه فردوسی مشهد ضمن بیان توضیحات کلی درباره فعالیت های مراکز رشد و فناوری دانشگاه، از حجم مالی قراردادهای این مراکز در سال گذشته خبر داد و افزود: در سال 1396 حدود 30 میلیارد تومان قرارداد با مراکز رشد دانشگاه منعقد شده است. رمضانی، رئیس گروه برنامه ریزی و توسعه سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه از فعالیت هایی که به سود شهروندان و شهر باشد استقبال می کنند، بیان کرد: سازمان اجتماعی و فرهنگی با استفاده از ایده و فکرهای نو به دنبال اجرا و محصولات متمایز و تاثیر گذار می باشد.
   همچنین دکتر یغما، رئیس گروه پژوهش و نوآوری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از انجام سه تفاهم نامه همکاری با دانشکده های ریاضی، علوم اداری و مهندسی خبر داد. وی افزود: این تفاهم نامه ها جزء آخرین اقدامات این گروه با دانشگاه فردوسی می باشد. وی همچنین بر معرفی و ارتباط همه پتانسیل مراکز علمی به ویژه اعضای هیئت علمی و مراکز رشد و دانش بنیان دانشگاه فردوسی مشهد با شهرداری تاکید کرد.
   پس از آن عباس زاده، مشاور مدیریت پژوهش و مطالعات راهبردی ضمن برشمردن عصر آینده به عنوان عصر رقابت محصولات فرهنگی بر اهمیت هم افزایی مراکز علمی و اجرایی برای رفع ابهامات و مسائل حوزه شهر تاکید داشت.
   در پایان این نشست نمایندگان مراکز رشد و فناوری حاضر در جلسه ضمن معرفی کلی محصولات و ایده های حوزه های کاری خود بر ضرورت ایجاد برند و کاراکترهای خاص برای شهر مشهد به ویژه در حوزه فرهنگ شهروندی، مالکیت داشتن ایده ها و تفکرات دانشگاهیان، ضرورت اعتماد و احساس امنیت دو طرف بین مراکز رشد و شهرداری، همکاری شهرداری در ارائه فضاهای شهری و تبلیغاتی برای اجرای ایده ها، ضرورت اعلام نیازها وسفارشات از طرف شهرداری، وجود دغدغه های مشترک ولی عدم فعالیت برای هدفی واحد و تبدیل بسیاری از ایده های این مراکز به محصول نهایی تاکید نمودند.

   تعداد بازدید: 413
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر

 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,117,211
  تعداد بازدید امروز : 416
  تعداد بازدید دیروز : 1,825
  آخرین به روزرسانی : 1401/02/04 12:39
 • پیوند های مرتبط
  سامانه ارزیابی فرهنگی و اجتماعی - سافا
  معاونت برنامه ریزی و توسعه
  سازمان جهانی ارزیابی تاثیر
  سازمان ارزیابی تاثیر اجتماعی فرهنگی تهران
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: دفتر مطالعات فرهنگی و اجتماعی پروژه ها و سیاست های شهری 
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد