• بخشهای خبری
  • اخبار پر بازدید
  • تازه ترین خبرها
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 410
   کد: 151828
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۷

   مشارکت سازمان اجتماعی با ستاد پیشگیری از وقوع جرم در رفع آسیب های اجتماعی شهر مشهد

   در راستای افزایش تعاملات و ارتباط با همه بخش های سازمانی و برون سازمانی، جلسه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و دبیران قوه قضاییه پیشگیری از وقوع جرم مناطق شهر مشهد ....
   مشارکت سازمان اجتماعی با ستاد پیشگیری از وقوع جرم در رفع آسیب های اجتماعی شهر مشهد

   به گزارش واحد رسانه گروه برنامه ریزی و توسعه سازمان اجتماعی و فرهنگی در راستای افزایش تعاملات و ارتباط با همه بخش های سازمانی و برون سازمانی، جلسه ای با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و دبیران قوه قضاییه پیشگیری از وقوع جرم مناطق شهر مشهد در روز چهارشنبه مورخه 26/2/1397 برگزار گردید.
   در این جلسه مدرسی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با تاکید بر ضرورت مشارکت همه بازیگران مدیریت شهری به ویژه شهروندان در مسائل اجتماعی و فرهنگی بیان کرد: اهمیت برنامه ریزی با مردم و از بالا به پایین (غیرمتمرکز) و استفاده از ظرفیت های همه گروه ها و نهادهای دولتی، غیر دولتی و مردمی بایستی مورد توجه قرار گیرد.
   همچنین دانایی، معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد ضمن اولویت برشمردن حرکت به سمت تسهیل گری و توانمند سازی شهروندان در سازمان اجتماعی و فرهنگی خواستار راه حل های اجرایی و مناسب با تاکید بر مشارکت تشکل های مردمی در موضوعات اجتماعی و فرهنگی شدند.
   در ادامه این جلسه مشترک، دبیران پیشگیری از وقوع جرم مناطق شهر مشهد نیز توضیحاتی در ارتباط با فعالیت ها و ساختار اجرایی خود ارائه نمودند و هر کدام از این دبیران به بیان آسیب های اجتماعی و چالش های مربوط به مناطق خود پرداختند و آمادگی کامل خود را جهت امور مشارکتی به ویژه در آسیب های اجتماعی با تاکید بر محدوده حاشیه نشین و کم برخوردار مشهد را اعلام نمودند.
   در پایان نیز بر ضرورت تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان سازمان اجتماعی و فرهنگی و دبیران پیشگیری از وقوع جرم مناطق شهر مشهد در جهت تحقق اهداف مطرح شده تاکید شد.

   تعداد بازدید: 410
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر

 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,117,176
  تعداد بازدید امروز : 381
  تعداد بازدید دیروز : 1,825
  آخرین به روزرسانی : 1401/02/04 12:39
 • پیوند های مرتبط
  سامانه ارزیابی فرهنگی و اجتماعی - سافا
  معاونت برنامه ریزی و توسعه
  سازمان جهانی ارزیابی تاثیر
  سازمان ارزیابی تاثیر اجتماعی فرهنگی تهران
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوا: دفتر مطالعات فرهنگی و اجتماعی پروژه ها و سیاست های شهری 
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد